Etkin Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçi Kayıt Formu Oluşturma

Buykus üyesi olan tedarikçileri muhasebe sisteminize tanımlamak için ihtiyaç duyacağınız  tüm bilgileri sistem üzerinden görüntüleyebilir, çıktısını alarak kısa sürede Tedarikçi Kayıt Formunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Buykus Platformu  ile muhasebe sisteminiz arasında kurulacak olan bağlantı ile Tedarikçi Kaydını onay süreçlerini de dahili ederek otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Resmi Belgeler

Buykus üyesi olan tedarikçilerin İmza Sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi levhası, vb. resmi belgelerine  ulaşarak  satınalma,  muhasebe, sözleşme  süreçlerinizi hızlı ve kolaylıkla tamamlayabilir, bu bilgilere ihtiyacınız olan herhangi bir zamanda anlık ulaşabilirsiniz.

Çift & Mükerrer Tedarikçi Kayıt  Kontrolü

Her tedarikçinin kendisine özel  Buykus numarası ile muhasebe  kayıtlarınızda çift, mükerrer tedarikçi kayıt riski  ortadan kalkarak,  bu bilgilerin yönetiminde denetim ve iç kontrolünüzü sağlamlaştırmış olursunuz.

Banka Hesap Bilgisi

Buykus üyeleri diledikleri takdirde sisteme banka bilgilerini girebilir, sistemdeki banka hesap bilgilerini ancak önceden yetkilendirmiş oldukları  kullanıcıları tarafından değiştirebilirler. Böylelikle muhasebe kayıtlarınızdaki tedarikçi banka bilgileri ile tedarikçinizin Buykus sistemindeki banka bilgilerini birbirine uyumlu olarak  anlık güncelleyebilirsiniz.