Buykus Hakkında

Günümüzde Satınalma ve Tedarik Profesyonellerinden organizasyon içi ve dışında stratejik işbirlikleri kurarak şirketlerin kazançlarının artarak devam etmesinde önemli roller üstlenmeleri beklenmektedir.  Bu gelişim, Satınalma ve Tedarik Profesyonellerinin kurumlar içerisindeki etkinliklerini hızla artırmakta, kariyer gelişimlerinde yeni fırsatlar ortaya çıkarmaktadır.  

Buykus , Satınalma ve Tedarik Profesyonellerinin   ‘Pazarlık Etmek ve Süreç  Organizasyonu ‘ dan ‘ Değer Yaratmak ve Süreç Yönetimi’ ne  geçişlerinde  ihtiyaç duyacakları  bilgi ve hizmetlerin  bir arada bulunduğu  tek ve benzersiz hizmet sağlayıcısı olmayı amaç edinmiştir.

Buykus, tedarikçilerin pazar dinamiklerini doğru analiz ederek  hizmet ve teknolojilerini  geliştirmelerinde, Satınalma ve Tedarik Profesyonellerinin  ihtiyaçlarına, rekabetçi çözüm ve hizmetlerin bir bütün olarak sunulmasında etkin rol oynamayı amaçlamaktadır.

Buykus,  online platformu sayesinde ticaretin her iki tarafında  Operasyonel Süreçlerde hız ve etkinliği artırmakta,  sağladığı hizmetler ile  Müşteri & Tedarikçi ilişkisini uzun soluklu  İşbirliği Modeline  dönüştürmeyi  hedeflemektedir.